«Здавала учасників АТО, допомагала армії РФ орієнтуватись на місцевості»: СБУ затримала мешканку Херсонщини

Жінку затримали на території Вінничині поблизу одного з місцевих об’єктів критичної інфраструктури. Наразі їй оголошена підозра у державній зраді.

Читати далі

Єрмак обговорив із радником президента США підтримку України в зимовий період

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак обговорив із радником президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном підтримку України для проходження зимового періоду. Як повідомляє пресслужба ОП, у ході телефонної розмови Єрмак поінформував співрозмовника про оперативну ситуацію на фронті, а також про можливі кроки Росії, які вона готує з метою продовження терору проти цивільного населення України. Окремо керівник Офісу президента висловив подяку США за підтримку нещодавно започаткованої гуманітарної програми Grain from Ukraine. Читайте також «Гуманітарна катастрофа». Де найбільше голодують через війну Росії проти України? Під час зустрічі міністрів закордонних справ…

Читати далі

ЧС-2022: Нідерланди та Сенегал вийшли до плей-оф

Збірні Нідерландів та Сенегалу вийшли до 1/8 фіналу на чемпіонаті світу з футболу, що триває в Катарі. У третьому турі нідерландці здобули легку перемогу на господарями турніру – 2:0. По голу в кожному з таймів забили Ґакпо і де Йонґ. У поєдинку команд Еквадору і Сенегалу африканську збірну влаштовувала лише перемога. Наприкінці першого тайму сенегальці вийшли вперед, коли пенальті реалізував Ісмаїла Сарр. На 68-й хвилині еквадорці зрівняли рахунок (відзначився Мойзес Кайседо), а майже одразу, на 70-й, пропустили – гол на рахунку Каліду Кулібалі. Результат 2:1 на користь Сенегалу залишився незмінним…