СБУ повідомила про затримання у Києві «російського агента», який прибув з Криму готувати диверсії

Наразі слідчі СБУ повідомили чоловікові про підозру за статтею «державна зрада». Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

Читати далі

Опубліковано оновлений список «Пунктів незламності» у Кам’янському

У Кам’янському праюють «ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ»: – Гімназія №27, вул. Залізняка, 19; – КЗ «Початкова школа «Дніпряночка», вул. Сержанта Коновалова, 22 (колишня вулиця Глаголєва); – Спортивний майданчик відділення ДСНС, вул. Героїв Рятувальників,11 (колишня вулиця Москворецька; – Лікарня №9, пр. Аношкіна, 72; – Лікарня №8 швидкої медичної допомоги, вул. Чорновола 79A; – Ліцей №30, б. Героїв, 20; – ДЮСШ №2, просп. Перемоги, 63; – Територіальний центр соціального обслуговування населення, вул. Освітня, 22.

Читати далі

ЧС-2022: Криштіану Роналду став першим футболістом, який забивав на пʼяти чемпіонатах світу

Нападник збірної Португалії Криштіану Роналду став першим в історії футболістом, який забивав на пʼяти чемпіонатах світу. На 65-й хвилині стартового для своєї команди матчу світової першості проти збірної Гани 37-річний Роналду реалізував пенальті, який сам же і заробив. Перший свій гол на чемпіонатах світу Криштіану Роналду забив ще в 2006 році у Німеччині. На 73-й хвилині помилкою захисту португальців скористався Андре Айю (1:1), але згодом команда Роналду довела свою перевагу – відзначилися Жоау Фелікс (78-ма хвилина) і Рафаель Леао (80-та). На 89-й хвилині інтригу в гру повернув Осман Букарі, але…