СБУ заявила про проведення «безпекових заходів» в Івано-Франківській єпархії УПЦ (МП)

Служба безпеки України заявляє про проведення контррозвідувальних безпекових заходів на території єпархіального управління та культової споруди місцевої єпархії УПЦ (МП) в Івано-Франківську. Про це повідомляє пресслужба обласного управління СБУ. «За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень єпархії для виявлення заборонених до обігу предметів та здійснюють перевірку осіб на території єпархії щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державі», – йдеться у повідомлення. У відомстві додають, що усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та проводяться для перевірки даних про наміри використання єпархії як осередку «руского…

Читати далі

ЧС-2022: Іран переміг Уельс, Катар на межі вильоту з турніру

На чемпіонаті світу в Катарі розпочався другий тур, за результатами якого частина команд оформить вихід до наступного раунду, а інша частина фактично припинить боротьбу на турнірі. У першому матчі ігрового дня зійшлися збірні Ірану та Уельсу. Для команди Ірану поразка в цій грі означала б виліт із турніру, оскільки в стартовому поєдинку підопічні Карлуша Кейруша розгромно поступилися англійцям (2:6). Цього разу іранці виступили значно краще, нічийний рахунок без забитих мʼячів зберігався до компенсованого часу другого тайму. На 86-й хвилині в складі валлійців був вилучений голкіпер Хеннесі, і вже на доданих…