Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Павлограда у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі електроенергії.
За інформацією прокуратури, у 2021 році підприємство уклало договір на постачання електричної енергії. Слідство вважає, що керівник комунального підприємства підписав акти виконаних робіт із завищеними обсягами електроенергії, яка фактично не була поставлена.
Читати далі