ЧС-2022: Нідерланди та Сенегал вийшли до плей-оф

Збірні Нідерландів та Сенегалу вийшли до 1/8 фіналу на чемпіонаті світу з футболу, що триває в Катарі.

У третьому турі нідерландці здобули легку перемогу на господарями турніру – 2:0. По голу в кожному з таймів забили Ґакпо і де Йонґ.

У поєдинку команд Еквадору і Сенегалу африканську збірну влаштовувала лише перемога. Наприкінці першого тайму сенегальці вийшли вперед, коли пенальті реалізував Ісмаїла Сарр. На 68-й хвилині еквадорці зрівняли рахунок (відзначився Мойзес Кайседо), а майже одразу, на 70-й, пропустили – гол на рахунку Каліду Кулібалі. Результат 2:1 на користь Сенегалу залишився незмінним до фінального свистка.

Отже, команда Нідерландів з 7 очками стала першою в групі А, збірна Сенегалу з 6 балами друга, Еквадор залишився з 4 очками, Катар програв усім конкурентам.

Представник влади назвав таке число вперше – воно значно вище, ніж дані, які раніше наводили офіційні особи в Досі ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

У Катарі заявили про загибель сотень робітників на будівництві об’єктів для Чемпіонату світу з футболу

<![CDATA[.cls-1{fill:#7360f2;}.cls-2{fill:none;stroke:#7360f2;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:16.86px;}]]>Artboard 6

Долучайтесь до спільноти Радіо Свобода у Viber !