2 червня у мережі поширили інформацію, що Vodafone запровадив жорстку політику. Він почав блокувати номери за несплату тарифу. Насправді це не зовсім так, й ніяких нових правил не було введено, але багато користувачів вже встигли занепокоїтись.
Першоджерелом став один із українських сайтів.
Читати далі