Продуктові набори передали на вокзал Кам’янського

Продуктові набори передали на вокзал Кам’янського

Чергові 200 пакетів із продуктами харчування передали сьогодні на залізничний вокзал Кам’янського для людей, які евакуювалися із зони бойових дій. В наборах — м’ясні та рибні консерви, кава, олія та крупи. Таку гуманітарну допомогу місто надає пасажирам «Укрзалізниці», які на спеціальних поїздах евакуюються із населених пунктів, де ведуться активні бойові дії. Передачу продуктових наборів на вокзал організував департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міськради за дорученням мера Андрія Білоусова. Міський голова наголосив, що місто і надалі продовжуватиме надавати допомогу людям, які були змушені покинути домівку через війну.

Далее

Роботу комунальних підприємств оптимізують

Роботу комунальних підприємств оптимізують

Департамент ЖКГ та будівництва Кам’янської міськради повідомило про скасування підприємства КП «Південні тепломережі» шляхом приєднання до «Центральних тепломереж». Відповідне рішення заплановано ухвалити найближчої сесії міськради. Скасування підприємства впроваджується для оптимізації роботи міських комунальних підприємств. Таким чином КП «Центральні тепломережі» стане правонаступником усього майна, активів, прав та обов’язків «Південних тепломереж».

Далее

Кам’янська міськрада фінансово підтримає перевізників

Кам’янська міськрада фінансово підтримає перевізників

Приватних перевізників у Кам’янському планують підтримати фінансово на час воєнного стану. Необхідність такого рішення пов’язана з дестабілізацією транспортних перевезень через різке зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, та стримає, на деякий час, зростання вартості проїзду. Відповідну програму підтримки розглянуть у цьому місяці на сесії Кам’янської міської ради. Отже, документом передбачено виділення 1,4 млн гривень на придбання паливно-мастильних матеріалів. Безпосередньо 600 тис. гривень виділяють для підприємства «Інтерспецмаркет», 400 тис. гривень для «Експрес-2001» та 400 тис. гривень для «Євромаршруту». Також в докумені зазначено, що Програма дозволить забезпечити: стабільне та безперебійне надання транспортних послуг для…

Далее

Про ситуацію у Кам’янському розповів мер міста у прямому ефірі Національного телемарафону

Про ситуацію у Кам’янському розповів мер міста у прямому ефірі Національного телемарафону

Мер міста Андрій Білоусов розповів про ситуацію у Кам’янському у прямому ефірі Національного телемарафону єдиних новин #UA разом. Міський голова зазначив, що ситуація стабільна та контрольована, завдяки нашим захисникам місто має можливість працювати та допомагати переселенцям. Наразі Кам’янське прихистило майже 14 тисяч переселенців. Людей розселяють у гуртожитках, терцентрах, де вони отримують одяг, продукти, медичну та юридичну допомогу. Крім того, на базі ЦНАПу створені Центри турботи, де вимушеним переселенцям надають необхідні послуги. Також переселенцям допомагає обласна військова адміністрація та група «Метінвест», наголосив Андрій Білоусов. Наприклад цими вихідними місто отримало від компанії…

Далее

Безробітним Кам’янського можна безкоштовно отримати затребувану професію

Безробітним Кам’янського можна безкоштовно отримати затребувану професію

У Дніпропетровському центрі ПТО ДСЗ з 17 травня 2022 року починається навчання за професією «електрогазозварювальник». Про це повідомляє Кам’янський міський центр зайнятості. Програма навчання включає: обладнання та технології зварювальних робіт, електротехніка з основами промислової електроніки, основи матеріалознавства та креслення. Понад 70% всього курсу займає професійно-практична підготовка.Термін навчання складає 7,5 місяців. Весь період навчання безкоштовний і триває виплата призначеної допомоги з безробіття. Також пропонується гуртожиток. З додатковими питаннями можна звертатись за тел.: 0569554157, або до відділу активної підтримки безробітних Кам’янського міського центру зайнятості: каб. 201, вул. Медична, 6.

Далее

Минулого тижня у Кам’янському народилося 25 дітей

Минулого тижня у Кам’янському народилося 25 дітей

У період з 9 по 15 травня у Кам’янському народилося 25 дітей. Таку інформацію надали у міській раді. Серед новонароджених майже порівну хлопчиків та дівчаток: 13 хлопців та 12 дівчат.

Далее

Щоденне звернення мера Кам’янського за 16 травня

Щоденне звернення мера Кам’янського за 16 травня

У Кам’янському ситуація залишається стабільною. Робочий тиждень розпочався з повітряної тривоги, але небезпека минула. Про це повідомив міський голова Кам’янського Андрій Білоусов вранці 16 травня: “Доброго ранку !  У місті ситуація залишається стабільною.  Робочий тиждень розпочався з повітряної тривоги, але небезпека минула. Віримо в Перемогу!  Мирного тижня!”

Далее