Поминальна неділя в Кам’янському пройшла спокійно

Поминальна неділя в Кам’янському пройшла спокійно, повідомив голова райвійськадміністрації Олег Гапіч. “Наші Збройні Сили та правоохоронні органи бережуть наш спокій. Ті, хто відпочив на вихідних, завтра повернуться до роботи, аби забезпечити функціонування виробництва. Бо перемога це не лише робота військових, а в тому числі і наша з Вами. Ми повинні своєю працею забезпечити наближення перемоги та допомогти нашим захисникам. Слава Україні!”

Читати далі

У боях за Україну загинув кам’янчанин Костянтин Фраінт

24 квітня 2022 року, у бою проти російської армії загинув кам’янчанин, солдат ЗСУ Фраінт Костянтин Анатолійович., 1982 р.н. З перших днів повномасштабної війни став на захист територіальної цілісності України.  У нього залишилися син, дружина та мати. Висловлюємо найщиріші слова співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Низький уклін нашому воїну-захиснику! Вічна пам’ять Герою! Панахида за загиблим воїном відбудеться 02 травня о 10:00 годині в Свято-Миколаївському соборі (м. Кам’янське).  Поховають воїна об 11.00 годині на кладовищі по вул. Рибальській сел.Карнаухівка.

Читати далі

У боях за Україну загинув кам’янчанин Артем Тесленко

21 квітня 2022 року, у бою проти російської армії загинув кам’янчанин, Тесленко Артем Володимирович, 1984 р.н. Був учасником АТО/ООС.  Від початку березня став на захист суверенітету та територіальної цілісності України.  У нього залишилися батьки та сестра. Висловлюємо найщиріші слова співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Низький уклін нашому воїну-захиснику! Вічна пам’ять Герою! Панахида за загиблим воїном відбудеться 02 травня о 13:00 годині в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. С.Слісаренка, 34 м. Кам’янське).  Поховають воїна о 14.00 годині на Алеї Слави військового кладовища на Соцмісті м. Кам’янського.

Читати далі

У боях за Україну загинув кам’янчанин Денис Коваленко

22 квітня 2022 року, в боях за незалежність України загинув старший солдат Коваленко Денис Геннадійович., 1994 р.н. Був учасником АТО/ООС.  Від початку березня Коваленко став на захист суверенітету та територіальної цілісності України. У нього залишилися мати та брат. Висловлюємо найщиріші слова співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Низький уклін нашому воїну-захиснику! Вічна пам’ять Герою! Панахида за загиблим воїном відбудеться 02 травня о 13:00 годині в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. С.Слісаренка, 34 м. Кам’янське).  Поховають воїна о 14.00 годині на Алеї Слави військового кладовища на Соцмісті м.…

Читати далі

Про ситуацію в Кам’янському під час Національного телемарафону розповів мер міста

Міський голова Андрій Білоусов розповів про ситуацію в Кам’янському у прямому ефірі Національного телемарафону єдиних новин #UA разом. Мер повідомив, що місто вже прийняло понад 13 тисяч переселенців і їх кількість щодня зростає. Близько 4 тисяч із них – діти. На базі ЦПАУ відкрили три Центри турботи, де вимушені переселенці отримують усі соціальні та інші послуги. Притулок 500 переселенцям надало підприємство “Каметсталь” групи “Метінвест” на базі своїх соціальних об’єктів, також підприємство допомагає у працевлаштуванні людей, які приїхали до Кам’янського з Маріуполя та Авдіївки. Місто упорядковують після зимового періоду, проводиться прибирання,…

Читати далі

Ситуація у Кам’янському на ранок 1 травня

У Кам’янському доба минула спокійно, лунали сигнали тривоги, але надзвичайних ситуацій не сталося. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов: “Доброго ранку !  У місті доба минула спокійно, лунали сигнали тривоги, але надзвичайних ситуацій не було.  Україна продовжує своє героїчне протистояння проти агресора. Віримо в Україну! Віримо в Перемогу!”  Також голова райвійськадміністрації Олег Гапіч закликає сьогодні залишитися вдома з огляду на ситуацію в країні: “За християнськими традиціями сьогодні розпочалися поминальні дні. Але цього року краще залишайтеся вдома та згадайте померлих у своїх молитвах. Бережіть себе і своїх близьких!”

Читати далі

У боях за Україну загинув кам’янчанин Руслан Замчін

24 квітня 2022 року, у бою проти російської армії загинув наш земляк, солдат ЗСУ Замчін Руслан Олександрович, 1969 р.н. Він проживав в селі Божедарівка. У солдата залишилися дружина, двоє дітей. Висловлюємо найщиріші слова співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Низький уклін нашому воїну-захиснику! Вічна пам’ять Герою! Панахида за загиблим воїном відбудеться сьогодні, 01 травня об 11:00 годині в храмі села Божедарівка.  Поховають воїна о 12.00 годині в с. Кудашівка Божедарівської ОТГ.

Читати далі