В Днепре умер мужчина с подозрением на коронавирус

В Днепре в больнице умер мужчина с подозрением на COVID-19.

Об этом сообщает Департамент охраны здоровья населения Днепровской городского совета.

24 марта в 20:00 в в инфекционном отделении КНС "Городская клиническая больница № 21 им. проф. Е. Г. Попковой" умер пациент с подозрением на коронавирус.

Читати далі

Новости Днепра: лекарства по почте, пропуск в общественный транспорт и карантин в супермаркетах

Сайт 056 выделяет главные события уходящего дня: 24 марта.

***

Граждане Украины просят разрешить официальным интернет-аптекам присылать медикаменты по почте. Петиция с данной просьбой появилась на официальном сайте электронных петиций Президента Украины.

***

Общественный транспорт в Днепре будет работать в новом режиме.

Читати далі

В Днепре на общественном транспорте можно будет ездить только со специальным билетом: как его получить

В Днепре городская комиссия по ТЭБ и ЧС приняла решение временно прекратить обслуживание всех городских маршрутов общественного транспорта в обычном режиме движения с 26 марта.

Так, коммунальному предприятию “Днепровский электротранспорт” поручено организовать специальные маршруты электротранспорта (трамвай/троллейбус) для перевозки работников критически важной инфраструктуры.

Читати далі

Гіпохлоритом натрію – по вірусах!

Гіпохлорит натрію як антибактеріальний і стерилізаційний засіб, відомий досить давно і застосовується у медицині, харчовій промисловості та сільському господарстві. Ба більше, він занесений до списку «100 найважливіших хімічних сполук». 

Розуміючи складність ситуації, що складається в Україні, Кам’янське АТ «ДніпроАзот» передав рятувальникам області гіпохлорит натрію.

Читати далі

Цьогорічний «Бюджет участі» призупинено

Враховуючи перебіг поширення нового коронавірусу в Україні і непросту епідемічну ситуацію, що склалася в країні, Координаційна рада з питань впровадження партиципаторного  бюджетування прийняла рішення про призупинення і зміну термінів перебігу циклу «Бюджету участі» у місті Кам’янському.

Тож, за повідомленням департаменту економічного розвитку Кам’янської міської ради, призупинено конкурс громадських проектів у 2020 році для виконання додаткових заходів щодо недопущення поширення випадків гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусів COVID-19 в Кам’янському.

Читати далі

ТОП-7 настольных игр, чтобы не скучать на карантине

Все еще не знаете чем занять семью на карантине? Смотреть телевизор и читать книги уже никто не хочет? Пришло время настольных игр.

Редакция 056 собрала для Вас список лучших настолок для веселого времяпрепровождения.

Монополия

Стоимость: от 950 гривен

Количество игроков: 2-6

Рекомендуемый возраст: 8+

Среднее время игры: 90 минут

Ключевая часть игры Монополия – купля-продажа активов между игроками и продажа их в банк.

Читати далі

НБУ суттєво посилив гривню щодо долара

Національний банк України оприлюднив офіційний курс гривні на 25 березня. Регулятор посилив національну валюту одразу на 34 копійки щодо долара США, курс від завтра становитиме 27 гривень 77 копійок за одиницю американської валюти.

На українському міжбанківському валютному ринку тренд змінювався кілька разів упродовж сесії.

Читати далі

АМКУ фіксує зростання цін на продукти харчування – найбільше подорожчала гречка

Ціни на продукти в деяких регіонах України зросли, заявляє Антимонопольний комітет України 24 березня.

За даними комітету, таких висновків він дійшов на основі монторингу цін по всій країні, повідомлень у пресі та звернень громадян.

«Станом на сьогодні в деяких регіонах ми бачимо, що з початку березня ціни на гречану крупу зросли більше ніж на 50%, пшоно – на 24%, цукор на 16%.

Читати далі

Абе та голова МОК підтвердили перенесення Олімпійських ігор-2020

Прем’єр-міністр Японії Абе Сіндзо погодив із президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом відтермінування Олімпійських ігор, які мали відбутися в Токіо, повідомляє 24 березня пресслужба прем’єр-міністра.

«Після телефонної розмови з президентом МОК Бахом прем’єр-міністр Абе звернувся до преси та пояснив, що співрозмовники зійшлися на тому, що Токійські олімпійські ігри не будуть скасовані, але мають відбутися до літа 2021», – йдеться в повідомленні.

Читати далі

Как карантин повлиял на работу супермаркетов Днепра, – ФОТО

В Украине введен карантин для борьбы с коронавирусом. Сети магазинов Днепра также перешли в особый режим работы для обеспечения безопасности своих посетителей и сотрудников.

Журналист сайта 056 ознакомился с особенностями работы самых больших магазинов Днепропетровщины.

Сильпо


С 18-го марта некруглосуточные супермаркеты сети работают с 9:00 и до 22:00.

Читати далі