Від завтра експорт дронів з території Польщі до України може здійснюватися на основі загального дозволу, наданого Міністром розвитку і технології Польщі. Про це повідомляє сторінка Міністерства економіки України. "Збройні сили України для захисту нашої держави та перемоги над агресором вкрай потребують БПЛА, як вітчизняного, так і закордонного виробництва. Уряд України зі своєї сторони спростив імпорт БпЛА. Паралельно Україна на всіх рівнях працювала з нашими партнерами на те, щоб відповідні спрощення були ухвалені й ними", – сказав заступник Міністра економіки України Тарас Качка. За його словами, уряд Польщі ухвалив важливе для…
Читати даліДень: 27.04.2023
Кам’янське об’єдналося з благодійною організацією заради допомоги
27 квітня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов підписав Меморандум про співпрацю з директором ГО «Благодійний фонд «Карітас-Кам’янське» Ігорем Пагуличем. Ми завжди взаємодіяли з організацією і знаємо, як багато зусиль спрямовується на допомогу мешканцям. Підписаний документ посилить нашу співпрацю у здійсненні соціального забезпечення незахищених верств населення, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують допомоги. Об’єднуємося заради спільної мети та Перемоги! – зазначив Андрій Білоусов. Джерело: 5692.com.ua
Читати даліЛікарі радять уникати поєднання яєць із 5 видами продуктів
Всі знають, що яйця корисний продукт. Мінерали, вітаміни і білки- це корисні речовини, які вони містять. Для отримання повноцінної користі від яєць важливо не лише вживати цей продукт але й робити це правильно. В неправильному поєднанні з іншими продуктами, яйця можуть спровокувати проблеми із здоров'ям, а саме: захворювання кишечника, нудоту та втому. Варіанти приготування яєць різні та не всі корисні. Молочні продукти, м'ясо та кофеїн – це не найкраще поєднання. 5 продуктів, які завдають шкоду організму у поєднанні з яйцями Цукор У ньому присутня амінокислота, яка знаходиться у яйцях теж.…
Читати даліАграріям розширили можливості для бронювання працівників: що відомо про нове рішення Мінагрополітики
У Міністерстві аграрної політики розширили кількість компаній, які можуть забронювати своїх працівників від мобілізації. Це стосується тих організацій і підприємств, які мають важливе значення для національної економіки в період воєнного стану. Таку інформацію оприлюднила прес-служба міністерства. Що змінилось Міністерство аграрної політики ввело нові обмеження та критерії для аграрних підприємств. Так наприклад для бронювання аграріїв розширили умови щодо площі посівних угідь. Тепер вона має бути не менше, ніж 500 га, замість 1000 га до цього. Також змінилась кількість можливих застрахованих осіб-працівників. Тепер їх має бути не менш ніж 20 осіб, замість…
Читати даліЩастя не за горами: 4 ознаки того, що незабаром у вашому житті почнеться біла смуга
Коли здається, що все навколо погано і похмуро, ніякого просвіту не видно, треба пам’ятати, що рано чи пізно за падіннями йдуть злети, сум змінюється радістю та умиротворенням. Потрібно знайти в собі сили та дочекатися повороту долі на краще. Існують певні ознаки того, що чекати залишається вже недовго, адже біла смуга вже зовсім поряд. Вас помилково приймають за іншу людину Усім відома прикмета: "Не впізнав – отже, будеш багатим". Є і ще одна: "Дівчина змінює зачіску або колір волосся – це явно до змін у житті". Працює це наступним чином. Поки…
Читати даліЗупинка авто під час війни: які є підстави
Закон передбачає певні підстави для зупинки транспортного засобу. Таких підстав на сьогоднішній день є дві: стаття 35 – Закон "Про національну поліцію", якщо виявлено порушення ПДР; зупинка на блокпосту згідно постанов КМУ від 29.12.2021 №1455 та 29.12.2021 №1456. Стаття 35 Закону "Про національну поліцію" Ця стаття вказує конкретні підстави зупинки транспортного засобу та перевірки документів.Основною причиною з яких є порушення ПДР. Тому зупинка з вимогою про предʼявлення документів може відбуватися лише згідно вимог статті 35 Закону "Про національну поліцію". Водій має предʼявити згідно пункту 2.4 ПДР статті 35 Закону такі…
Читати даліТОП 5 найперспективніших професій майбутнього за даними ChatGPT
Штучний інтелект проаналізував дані з цілого світу і визначив найбільш перспективні професії майбутнього часу. Цей аналіз вартий уваги для тих, хто шукає роботу. Які професії ChatGPT визначив професіями майбутнього Інженер зі штучного інтелекту та розробник програмного забезпечення Ця професія стає дуже потрібною у цілому світі, оскільки з кожним днем все автоматизується і потрібні спеціалісти для налаштування систем. Енергетичний інженер За думкою штучного інтелекту ця професія потрібна у зв'язку з негативними змінами клімату, тому доведеться шукати альтернативні джерела енергії. Медичний фахівець з генетики Генна медицина стрімко розвивається і вона потребує точності.…
Читати даліЧаювання скасовується: чому небажано пити чай на ніч
Усі знають, що через високий вміст кофеїну пити на ніч каву не рекомендується. Тому більшість із нас увечері воліють випити чашку чаю. Однак, дієтологи розповіли, що і це не найкращий вибір. Чай, як і кава, містить кофеїн і є стимулятором нервової системи. При цьому стимулюючої речовини в чаї вдвічі менше, ніж у каві – 80 і 160 мг відповідно. У зеленому чаї кофеїну ще менше – всього 45 мг. При цьому дієтологи зазначають, що й такого незначного вмісту достатньо, щоб ускладнити засинання. Містить чай і танін – речовину, що перешкоджає…
Читати даліНе буде користі: як не потрібно готувати овочі
До сімейства капустяних належить безліч плодових рослин, усім добре відомих, – капуста, бруква, редис, редька, хрін і гірчиця. Ці продукти популярні в українській кухні і готують їх господині за найрізноманітнішими рецептами. На своїй сторінці в Інстаграмі нутриціологиня Світлана Ворошилова розповіла багато цікавого про капустяні та про те, як не варто готувати овочі з цього сімейства. Рослини з родини капустяних містять глюкозинолати. Це група органічних сполук, що містять похідні глюкози, азот і сірку. Саме сірці капустяні завдячують своїм запахом, який з'являється, якщо розжувати редиску або капустяний лист. Світлана Ворошилова розповіла: Саме…
Читати даліНацбанк не змінив ставку. Що буде з доларом
Сьогодні, у четвер, 27 квітня, відбулося чергове засідання Правління Національного банку України з питань монетарної політики, на якому знову було ухвалено рішення зберегти облікову ставку НБУ на рівні 25% (нагадаємо, така ставка діє з 3 червня 2022 року). Як повідомив голова НБУ Андрій Пишний, оновлений макропрогноз передбачає початок циклу зниження облікової ставки у 4-му кварталі 2023 року. Раніше передбачалося, що ставка залишиться незмінною щонайменше до кінця 1-го кварталу 2024 року. Проте з початку року інфляція знижувалась швидше, ніж очікувалося. У березні темпи зростання споживчих цін сповільнилися до 21,3% у річному…
Читати далі