Перемога кам’ячанки на «Весняному зорепаді»

Перемога кам’ячанки на «Весняному зорепаді»

Учениця  IV класу фортепіанного відділу КНЗК «Школи мистецтв м.Кам’янського» Галіна Марійка перемогла у дистанційному Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Весняний зорепад».

Цей музичний конкурс відбувався у століці України місті Києві 22 березня. Серед чималої кількості конкурсантів, попри їхню майстерність гри на фортепіано саме наша землячка отримала найвищу оцінку і перемогу на «Весняному зорепаді». Зазначимо також серйозність і професійність цього конкурсу-фестивалю. Ним опікувалися і його організовували:

Далее

Шановні друзі!

Шановні друзі!

З нагоди Міжнародного дня театру щиро вітаю всіх, чиє життя пов’язане з театральною сферою!

Незважаючи на сучасний прогрес театр залишається тим місцем де можна відпочити душею, адже саме театральне мистецтво дарує нам незабутні емоції, радість та натхнення.

Справжньої гордістю Кам’янського, і не лише нашого міста, є академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки. І це не дивно, адже завдяки невтомній праці його колективу ми завжди мали чудову можливість — забувши про буденні справи, провести декілька годин в неперевершеній творчій атмосфері та зарядитись енергією і позитивом для повсякденного життя.

Далее

Яскрава зустріч з видатним художником

Яскрава зустріч з видатним художником

Напередодні оголошення карантину працівниці бібліотеки-філії №7 ЦБС м. Кам’янського запросили Заслуженого художника України Анатолія Михайловича Жежера на зустріч з дітлахами дитячого садку «Незабудка».


Як виявилося, знаний художник живе зовсім поруч з бібліотекою, ходить тими ж вулицями. Ба більше: у дитсадку можна отримати його урок малювання. Несподіванка мала раптовий успіх: дітлахи тішилися словами  художника про те, що це він до них прийшов взяти урок малювання,  у них набратися натхнення і мати їх за приклад. 

Далее

До ювілею видатного Поета

До ювілею видатного Поета

З нагоди відзначення 125-річчя від дня народження Максима Рильського архівне управління міської ради підготувало документальну виставку«Як гул століть, як шум віків, як бурі подих, — рідна мова…», де представлені оригінали листів Максима Рильського до поета Федіра Ісаєва, лист Віктора Зубаря з віршем «Світлій пам’яті поета», присвяченому Максиму Рильському (газетні вирізки). Також представлені світлини, копії листів та листівок, книги видатного митця.

Далее

Вистави скасовано. Коронавірус.

Вистави скасовано. Коронавірус.

Дирекція  Кам’янського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки оприлюднила офіційне звернення до мешканців міста.

Шановні глядачі! Через обмеження на проведення масових заходів, ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України 11 березня, прийнято рішення відмінити вистави театру імені Лесі Українки, гастрольні вистави та інші заходи, зазначені в афішах театру, до 3 квітня 2020 року. Також скасовуються гастролі театру імені Лесі Українки в інших містах.

Далее

Новому Палацу – нова сцена

Новому Палацу – нова сцена

У Кам’янському на Новій сцені театру ім. Лесі Українки (колишній Палац Культури Горького) відкрилася ще одна сцена – камерна. Основна відмінність цього залу від решти сцен це те, що для глядачів передбачені окремі затишні столики і відвідувачі театру можуть переглядати вистави, зручно розташувавшись за ними. 

Далее

Презентація у Клубі інтелектуального кіна

Презентація у Клубі інтелектуального кіна

Керівниця Кам’янського клубу інтелектуального кіно і бібліотекар Центральної міської бібліотеки Наталія Бохан днями повернулася з Гааги

Як справжній бібліотекар і читачка, перше, що вона там зробила, — це відвідала Королівську галерею Мауріцхейс. Після прочитання п. Наталією книги Донни Тартт,  не можна було не провідати твір художника Карела Фабріціуса у галереї та на власні очі переконатися у магічності його картини «Щиголь», що написана у 1654-му році. 

Далее

Масляна в Кам’янському

Масляна в Кам’янському

В славній українській традиції Святом Масляної  вже багато століть проводжають зиму і зустрічають весну. 

В Україні це свято ще має назву Колодій. Найвідомішим і найцікавішим елементом традиційної для українців Масляної є обряд “колодки”. Колодкою називали дерев’яне поліно, яке прив’язували неодруженим парубкам, символічно караючи їх за те, що вони вчасно (тобто до початку посту) не одружилися. 

Далее

День Независимости в Днепре: программа мероприятий

День Независимости в Днепре: программа мероприятий

21057341_1454326914681953_1360170213_o.png
В Днепре в День Независимости пройдет забег в вышиванках, спортивные чемпионаты и грандиозный концерт. Об этом сообщает пресс-служба Днепровского городского совета.
Утром 24 августа горожане и гости Днепра смогут присоединиться к забегу в вышиванках. Мероприятие

начнется в 09:30 возле театра оперы и балета и продлится до 12:00

Далее

Вступительная кампания: названы ТОП-5 вузов Днепропетровщины

Вступительная кампания: названы ТОП-5 вузов Днепропетровщины

ДНУ лучший.jpg
В прямом эфире программы Грани начальник отдела науки и высшего образования областного департамента образования и науки Ирина Шумик назвала первую пятерку высших учебных заведений области по количеству поданных заявлений.
I место — ДНУ им. Олеся Гончара;
II место — Национальный горный университет;
III место — Днепропетровский государственный аграрно-экономический университет;
IV место — Университет таможенного дела и финансов;
V место — ДНУЖТ им. академика В. Лазаряна.
«Ранее в этом рейтинге был Криворожский национальный университет, но в связи организационными изменениями (к примеру, из состава университета вышел Криворожский государственный педагогический университет) количество поданных заявлений уменьшилось», — отметила Ирина Шумик.
Новичком в указанном выше рейтинге стал Днепропетровский государственный аграрно-экономический университет.

Далее