Правоохоронці викрили групу чоловіків, яких підозрюють у незаконній вирубці дерев у лісосмугах Синельниківського та Павлоградського районів. За попередніми підрахунками, їхні дії завдали довкіллю збитків майже на 700 тисяч гривень.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області.
За даними слідства, фігуранти вирубували дерева у захисних лісових насадженнях, після чого перевозили та зберігали деревину для подальшого продажу.
Читати далі

