Війська РФ намагаються оточити Бахмут, ЗСУ не дали їм зайти в місто – Маляр

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявляє, що російські війська намагаються оточити Бахмут, ЗСУ не дали їм зайти в місто. «Найбільше своїх зусиль сьогодні ворог концентрує в районі Бахмута. Вони намагаються оточити місто. ЗСУ не дали їм зайти в місто, тому що в росіян були величезні втрати. Вони вирішили відмовитись, очевидно, від цієї ідеї. Але вони не залишають своїх цілей – вони хочуть вийти на кордони Донецької та Луганської областей. Там, звісно, запеклі бої, але у цього є висока ціна», – розповіла вона в ефірі національного марафону. За її словами, «епіцентром…

Читати далі

В Камʼянському встановлюють елементи дитячих та спортивних майданчиків

Міська влада Камʼянського піклується про мешканців міста та намагається зробити все, щоб містяни змалечку долучалися до активного способу життя. В місті вже облаштовано багато дитячих та спортивних майданчиків, проте комунальні майстри продовжують доукомплектовувати їх новими елементами. Так, днями було встановлено нові елементи дитячого майданчика на проспекті Наддніпрянському в районі дитячого садочка. Також, було встановлено паркан та спортивні елементи на 4 провулки Котельникова. Ще – комунальні працівники встановили спортивний елемент на вул.Балакирева. Тепер спортивні майданчики укомплектовані новими турніками, лавами для вправ, брусами. А дитячі майданчики радуватимуть діточок вже найближчим часом.

Читати далі

Камʼянське під пильним наглядом комунальників: в місті ремонтують та відновлюють ливневі стоки та зливоприймальні камери

В місті проводяться планові роботи з ремонту та благоустрою. Комунальні працівники відновлюють, прибирають, ремонтують обʼєкти інфраструктури, дороги, слідкують за зонами відпочинку та зупинками громадського транспорту. Днями спеціалістами КП «Добробут» було проведено ремонтні роботи з відновлення зливового стоку на вул. Республіканській. Також, було відремонтовано зливоприймальну камеру на перехресті проспекту Свободи та вулиці Ковалевича та відремонтовано решітку зливоприймальної камери на перехресті проспекта Свободи та вулиці Пригородної. Міські служби весь час упорядковують зливоприймачі та проводять ремонтні роботи.

Читати далі

В Камʼянському комунальники відновили забори та засипали провалля

Кожного дня працівники комунальних підприємств Камʼянського виходять на вулиці міста, щоб тримати їх в порядку, чистоті та належному стані. Так, днями, комунальними фахівцями міськради було відремонтовано паркани в сквері Квітів, Горькому, Романково та на Набережній лівого берега. Окрім цього, по місту комунальниками було ліквідовано провалля в грунті, які утворилися внаслідок просідання ґрунту. Робітники комунальних підпримств засипали провалля на проспекті Свободи, в міському парку, в зеленій зоні перед міською радою. Завдяки оперативному реагуванню керівництва департаменту ЖКГ Камʼянської міської ради та злагодженій роботі фахівців підприємства, питання було вирішено в терміновому порядку.

Читати далі

В місті Камʼянське ремонтують зупинки громадського транспорту

Команда комунальних підприємств Камʼянського провела поточний ремонт зупинок громадського транспорту в місті. Усі зупинки транспорту регулярно прибираються та обстежуються, аби створити для містян комфортні умови. Кошти на роботи виділено з міського бюджету. Їх виконує комунальне підприємство «Добробут». Так, в місті за останній час було відремонтовано зупинки транспорту на вул.Семашко, вул.Москворецькій, проспекті Конституції, Федора Бульбенка, біля ТЦ «Шайба». Окрім того, комунальні працівники відремонтували світлофор на проспекті Ювілейному.

Читати далі

В Камʼянському встановлюють нові урни

У Камʼянському на кількох вулицях комунальні працівники встановили нові сміттєві урни. Комунальне підприємство “Добробут” приділяє неабияку увагу санітарному стану міста Камʼянське. Одним із необхідних елементів забезпечення чистоти є система вуличних урн для сміття. Нещодавно, підприємство здійснило закупівлю нових урн і днями вони були встановлені на вулицях та в скверах міста. Так, наприклад, нові урни були встановлені в сквері с.Будівників, в сквері Свободи, на набережній Романково, зупінці ДМК, в сквері «Хімік». Окрім того, комунальниками ведуться активні роботи з очистки урн по всьому місту. Міська рада Камʼянського закликає камʼянчан ставитись з відповідальністю…

Читати далі

В місті Камʼянське активно ліквідують провали плитки та ремонтують дорожні знаки

У рамках поточних робіт фахівці комунального підприємства «Добробут» виконують роботи з благоустрою. Так, фахівці-комунальники ліквідували провал, що утворився внаслідок просідання ґрунту під бруківкою в сквері Свободи. Також було відновлено плиткове покриття в міському парку. Окрім того, працівники комунального підприємства продовжують роботи з  ремонту дорожніх знаків – відремонтовано знаки на вул.Магнітогорській, проспекті Свободи, вул. 9 травня та проспекті Ювілейному. Також, було покладено нову плитку біля центральної бібліотеки та виконано заміну плиток в зоні відпочинку біля ТЦ «Райдуга». Виконання зазначених робіт знаходиться на постійному контролі міської влади.

Читати далі

Сквери Камʼянського до випадіння снігу прибрали повітродувками

 Комунальники з підприємства «Добробут» активно використовують нову зручну техніку для дотримання чистоти в місті Камʼянське. Не так давно комунальне підприємство «Добробут» отримало нову техніку. Обладнання вже повним ходом використовують для догляду за чистотою на вулицях Камʼянського. Попри війну, чистота на вулицях та благоустрій міста залишається на першому місці. У комунальному підприємстві «Добробут» активно використовують нову сучасну техніку, яку не так давно придбали для підтримання порядку на вулицях, в скверах і зелених зонах міста. Серед іншого, комунальників спорядили новою вуличною повітродувкою для прибирання. Наразі нову придбану техніку вже активно експлуатують для…

Читати далі

Комунальники Камʼянського ремонтують лавки в парках та скверах

У міському парку, біля «Голгофи», в сквері «Хімік», сквері Квітів, на набережній Романково та в парку Щастя комунальні майстри ремонтують та фарбують лавки. В КП «Добробут» зазначають, що вже відремонтовано більшу частину із запланованих, а до кінця року всі заплановані обʼєкти будуть відремонтовані. Міські комунальні служби весь час ведуть роботи із ремонту та фарбування лавок в різних районах міста.

Читати далі

В Камʼянському представники комунальних служб провели санітарну обрізку дерев в декількох районах міста

Комунальні служби Камʼянського продовжують приводити до ладу зелені насадження та дерева на території міста. Комунальні фахівці ретельно доглядають кожне дерево, щоб уникнути загрози падіння гілок на людей та автівки. Комунальні фахівці вели роботи з обрізки дерев в Центральному парку та в сквері Свободи. Також обрізають дерева у деяких районах міста, щоб омолодити їх. Іноді гілки зрізають повністю до крони. Зазвичай таку обрізку роблять в осінньо-зимовий період. Але обрізати повністю всю крону можна лише деяким видам дерев – таким, що швидко ростуть.

Читати далі