У Кам’янському пройшов чемпіонат з гандболу

У Кам’янському пройшов чемпіонат з гандболу

4 жовтня у Кам’янському на базі КЗ «Ліцей № 20 ім. О. І. Стовби» Камʼянської Міської Ради пройшов Чемпіонат ДЮСШ № 1 з гандболу серед хлопців і дівчат 2011 — 2012 р.н. та молодших. У змаганнях взяли участь кращі спортсмени відділення. Перше місце серед дівчат посіла команда тренера — викладача Олени Гончар. Серед хлопців переможцями стали вихованці Валерії Савіної. Почесним гостем змагань був срібний призер Чемпіонату Європи 2022 року серед юніорів Михайло Коваленко.

Далее

Підготовка майже завершена: Кам’янське готується стабільно пройти опалювальний сезон

Підготовка майже завершена: Кам’янське готується стабільно пройти опалювальний сезон

Кам’янське готується до стабільного проходження опалювального сезону. На даний час технічна підготовка житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період майже завершена. Аварійні служби забезпечені всім необхідним для усунення можливих аварійних ситуацій. За останні кілька років виконано великий обсяг робіт, аби зменшити залежність міста від природного газу для централізованого теплопостачання. Два роки тому у взаємодії з ДТЕК на електроопалення перевели житлові райони Соцмісто та «БАМ». Для цього була проведена масштабна модернізація зовнішніх та внутрішньобудинкових електричних мереж, збільшення потужностей, забезпечення приладами електроопалення соціально незахищених верств населення та інше. Сьогодні проведено технічний…

Далее

Молодь Кам’янського вчилась надавати першу медичну допомогу

Молодь Кам’янського вчилась надавати першу медичну допомогу

Управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради в рамках співпраці з програмою розвитку ООН організували серію тренінгів з надання домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях. Програма тренінгу складалася з ряду теоретичних та практичних занять з надання екстреної медичної допомоги. Найбільше учасникам сподобались  симуляційні навчання з надання ЕМД за різними сценаріями. Організатори та тренери курсів зазначили, що не завжди екстрена медична допомога встигає доїхати до постраждалих, тож іноді елементарні навички пересічних громадян можуть врятувати людське життя. До тренінгів долучилися студенти міста, а також члени Молодіжної ради та Центру молодіжних ініціатив Кам’янського.

Далее

У звʼязку з профілактичними роботами 5-6 жовтня буде знеструмлено низку вулиць у Кам’янському

У звʼязку з профілактичними роботами 5-6 жовтня буде знеструмлено низку вулиць у Кам’янському

5 та 6 жовтня в Камʼянському будуть проводитися профілактичні роботи в електромережах, задля чого будуть знеструмлені деякі вулиці міста. Профілактичні роботи будуть виконуватися у межах Кaм’янської міської територіальної громади.  Як повідомили в АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», у зв’язку з виконанням цих робіт відбудеться відключення електроенергії за адресами: У разі виникнення запитань телефонуйте на номери call-центру: +38 (056) 790 99 00 (для стаціонарних телефонів) +38 (066) 790 99 00 +38 (067) 790 99 00 (для мобільних телефонів) +38 (063) 790 99 00

Далее

Коронавірус повернувся до Камʼянського: станом на 4 жовтня хворіють 477 містян

Коронавірус повернувся до Камʼянського: станом на 4 жовтня хворіють 477 містян

У Кам’янському на коронавірус хворіють 477 осіб: 56 хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні, 4 з них – діти, 421 людина – на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів.  Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я Камʼянської міської ради. Загалом з початку реєстрації у місті зафіксовано 17 336 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 16 529 хворих одужали, 630 – померли. Також станом на 3 жовтня від COVID-19 вакцинувалися: І дозою – 68957 осіб; ІІ дозою – 66214 осіб; І бустерною дозою – 9090 осіб; ІІ бустерною дозою – 279 осіб….

Далее