Українські військові відбили атаки сил РФ біля семи населених пунктів – Генштаб ЗСУ

Як йдеться у зведенні, за добу загарбники завдали чотири ракетних і сім авіаційних ударів, здійснили понад 24 обстріли з РСЗВ по військових і цивільних об’єктах на території України

Читати далі

«Всіх на всіх»: у Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених – оборонців Маріуполя

У ході акції його учасники зачитали звернення до міжнародних організацій із проханням створити спеціальну місію з обміну українських військовополонених – оборонців Маріуполя за принципом «всіх на всіх»

Читати далі

У Камʼянському пройшов осінній чемпіонат з футболу: “АФК” виграла з рекордним рахунком

Сьогодні в Камʼянському на стадіоні 18-ї школи відбувся черговий матч Осіннього чемпіонату з футболу.  Всіх учасників чемпіонату розбили по групах, які грають за круговою системою два тайми по 35 хвилин. У сьогоднішньому матчі зустрічалися команди «Академія футболу Кам’янського» (“АФК”) та «ПМГУ». Фаворитом зустрічі вважалася «Академія», але очікувалося, що і «ПМГУ» чинитиме гідний опір. Проте, «опору» вистачило не більше, ніж на пʼять хвилин, після цього на полі повністю домінували «академіки». Вони багато атакували, і у підсумку було зафіксовано рекордний для нинішнього турніру рахунок – 11:0. Таким чином, «АФК» стала лідером осіннього…