Ліга Європи: «Динамо» програло вдома «Вільярреалу»

Київське «Динамо» не змогло гідно протистояти іспанському «Вільярреалу» в першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи, який відбувся в Києві. Підопічні Мірчі Луческу пропустили по одному голу в кожному таймі.

На 30-й хвилині відзначився Пау Торрес, а на 52-й остаточний рахунок гри встановив Рауль Альбіоль.

Читати далі

Військовий поранений внаслідок обстрілів біля Новозванівки – ОТУ «Північ»

Внаслідок обстрілу з боку підтримуваних Росією бойовиків 11 березня на Донбасі поранений український військовий, повідомило оперативно-тактичне угруповання «Північ».

За повідомленням, це сталося неподалік Новозванівки, обстріл вівся з автоматичних станкових гранатометів, гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

Військовий зі складу Об’єднаних сил зазнав осколкового поранення, йому оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу.

Читати далі

Штаб ООС: на Донбасі з початку доби спостерігалася тиша всюди, крім району Пищевика

У зоні бойових дій на Донбасі з початку доби 11 березня режим припинення вогню був дотриманий усюди, крім району населеного пункту Пищевик на Донеччині, повідомляє штаб операції Об’єднаних сил. Як ідеться у вечірньому зведенні, російські гібридні сили поблизу Пищевика двічі обстріляли українські позиції з автоматичних станкових гранатометів.

Читати далі

СБУ проводить понад 140 обшуків, пов’язаних із діяльністю мережі АЗС

Служба безпеки України заявляє, що «викрила масштабну оборудку з «тіньової» реалізації неякісних нафтопродуктів». Як ідеться в оприлюдненому 11 березня повідомленні, «орієнтовна сума ухилення від сплати податків становить близько 240 млн грн».

Кримінальне провадження відкрито за статтями Кримінального кодексу України про легалізацію чи відмивання майна, одержаного злочинним шляхом, ухилення від сплати податків, зловживання владою або службовим становищем, незаконне виготовлення підакцизних товарів.

Читати далі

НБУ послабив гривню на 5 копійок щодо долара США

Національний банк України встановив на 12 березня курс 27 гривень 75 копійок за долар, це на 5 копійок більше за офіційний курс на сьогодні.

На українському міжбанківському валютному ринку, за даними Finance.ua, торги завершуються на рівні 27 гривень 76–77,5 копійки за долар, американська валюта дорожчала впродовж усієї сесії, з рівня близько 27 гривень 70 копійок.

Читати далі

Продажу квитків та висадки-посадки пасажирів у регіонах з «червоних зон» не буде до 19 березня – УЗ

Обмеження продажу квитків та висадки-посадки пасажирів «Укрзалізниці» залишатимуться чинними до виходу регіонів із «червоних зон», а саме щонайменше до 19 березня, попередила у четвер пресслужба компанії.

«Обмеження продажу квитків, а також висадки та посадки пасажирів, що прямують до Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської та Закарпатської областей, залишаться чинними до 19 березня включно.

Читати далі

У Києві викрили угруповання наркоторговців, вилучене оцінюють у 1,5 млн дол – СБУ

Служба безпеки України заблокувала у Києві діяльність організованого угруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні і збуті оптових партій наркотиків, психотропів і прекурсорів, повідлмила у четвер пресслужба відомства.

«За оперативними даними, щомісячний «прибуток» зловмисників становив майже 70 млн грн. У ході проведення 46-ти обшуків за місцями проживання учасників групи, їх транспортних засобах та у трьох нарколабораторіях, правоохоронці вилучили: понад 100 кг підготовленого до продажу амфетаміну, MDMA PVP і метадону; 5 тонн сировини для виготовлення психотропів; обладнання для виготовлення «товару»; 300 тисяч доларів, 30 тисяч євро та 20 тисяч гривень, одержаних злочинним шляхом.

Читати далі

У Києві через футбол можуть обмежити роботу центральних станцій метро

У Києві сьогодні можуть обмежити роботу трьох центральних станцій метро через проведення матчу 1/8 фіналу Ліги Європи між «Динамо» та «Вільяреалом» на НСК «Олімпійський». Про це повідомили у КМДА.

Початок матчу заплановано на 19:55. Перед цим можу обмежити вхід на станцію «Олімпійська».

Читати далі