У Дніпрі правоохоронці оголосили нові підозри директору державного підприємства та його колишньому заступнику у справі про фіктивне працевлаштування працівників.
За даними слідства, керівництво підприємства оформлювало на роботу людей, які фактично не виконували жодних обов’язків, але регулярно отримували зарплату з державного бюджету.
Читати далі