Уряд Азербайджану оголосив 5 березня, що закриє представництво Червоного Хреста в країні. Як повідомляє азербайджанське інформагентство APA, на думку офіційного Баку, «у поточній діяльності місцевого представництва Червоного Хреста немає потреби».
Влада заявила, що протягом останніх кількох років між Азербайджаном і Червоним хрестом «були проблеми».
Читати далі