Кам’янські веслувальники стали призерами командного чемпіонату України

Кам’янські спортсмени стали призерами командного чемпіонату України з веслування на байдарках та каное, який відбувався з 3 до 7 липня у місті Умань. Це був фінал серед спортивних шкіл, відбір до якого проходив на зональних змаганнях, передає "Спорт Кам'янське".

У змаганнях взяли участь 327 спортсменів з 19 областей країни. Серед учасників змагання були вихованці кам’янської ДЮСШ №1, які показали відмінні результати та посіли призові місця:

• Задорожний Дамір: 2 місце – С-1 дистанція 1000 метрів, 3 місце – С-2 дистанція 1000 метрів;
  • Михайліченко Максим: 3 місце – С-1 дистанція 200 метрів;
  • Пархомець Кирило: 3 місце – С-2 дистанція 1000 метрів.

Підготовку спортсменів здійснювали тренери Григорій Коломоєць та Віктор Миронов. Завдяки їхнім зусиллям, дисципліні та методичній роботі кам’янські веслувальники змогли досягти таких високих результатів.

Джерело: 5692.com.ua