На Дніпропетровщині повідомлено про підозру начальниці фінансово-економічної служби однієї з військових частин. Вона відправила на передову підлеглих, але тільки на папері та лише для отримання бойових виплат.
Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на ДБР.
Згідно з наказом, який підготувала посадовиця, майже увесь особовий склад фінансово-економічної служби, нібито був відряджений на Схід України для виконання бойових завдань у складі одного з оперативно-тактичних угруповань.
Читати далі