Нещодавно, 3 серпня біля лівобережного дренажного каналу у Кам’янському провели соціальну екологічну акцію. Учасники зібрали сміття, яке залишилося після відпочивальників.
До акції долучилися волонтери міського товариства «Червоний Хрест», депутати ПП «Бджола», представники ГО «Фонд Розвитку Кам’янського», молодь із ЦМІ та інші небайдужі кам’янчани.
Читати далі