Один день війни коштує Україні 100 мільйонів доларів. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков.
"День війни коштує нам 100 мільйонів доларів. А тепер візьміть бюджети всіх поважних великих волонтерських фондів, подивіться, скільки вони збирають. І держава, яка витрачає 100 мільйонів доларів на добу в цілому.
Категорія: Економіка
“єРобота”: скільки українців отримали гранти на розвиток бізнесу
За понад рік дії урядової грантової програми єРобота (стартувала у липні 2022 року) держава інвестувала в розвиток малого й середнього бізнесу 4,7 млрд грн. Про це заявили в Мінекономіки.
Державні гранти на розвиток бізнесу отримали 7 тисяч українців.
"Урядова грантова програма єРобота, спрямована на підтримку малого й середнього бізнесу, працює вже понад рік і за цей час 7 000 підприємців отримали гранти на започаткування чи розширення своєї справи.
США заарештували російських активів за кордоном на понад 1 млрд доларів
З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Сполучені Штати Америки заарештували понад 1 млрд доларів російських активів в інших країнах. Про це заявила заступниця генерального прокурора США Ліза Монако.
Її підрозділ очолює робочу групу KleptoCapture, створену у 2022 році для забезпечення санкцій проти російських олігархів та пошуку їхніх активів.
У G7 відзначили прогрес щодо е-декларування: важливо уникнути лазівок
Посли країн Групи семи (G7) привітали прогрес у відновленні декларування статків посадовців і депутатів в Україні.
Посли також відзначили важливість уникнення лазівок щодо оприлюднення інформації.
"Посли G7 вітають прогрес у відновленні декларування активів для державних посадових осіб. Для забезпечення прозорості та підзвітності, ми відзначаємо важливість уникнення лазівок для орендованих активів та важливість обмежити кількість винятків, пов’язаних з безпекою, зокрема щодо оприлюднення інформації, лише до випадків тих, хто безпосередньо бере участь у захисті", – йдеться у повідомленні послів у Twitter.
Українці відновили покупку валюти в банках – дані НБУ
Населення України в серпні 2023 року продало комерційним банкам готівкової та безготівкової валюти на 1,749 млрд доларів (в еквіваленті) і купило на 1,898 млрд доларів. Чиста купівля валюти склала 148,5 млн доларів.
Про це свідчать дані Національного банку України (НБУ).
Таким чином, у серпні українці знову купили валюти більше, ніж продали.
Федоров: “Дія” отримала спеціальну нагороду за дизайн на UX Design Awards
Дизайн застосунку "Дія" отримав спеціальну нагород UX Design Awards, в якій було представлено понад 540 проєктів.
Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
"Наша команда від самого створення "Дії" приділяє багато уваги дизайну.
Через ворожі обстріли без світла залишилися споживачі у семи областях
Через ворожі обстріли прифронтових та прикордонних територій знеструмленні абоненти семи областей, зокрема у Харківській області майже 10 тис споживачів залишились без світла.
Про це повідомляє пресслужба міністерства енергетики.
У прифронтових та прикордонних територіях триває ворожий терор з областей РФ. Так, у Харківській області через ворожий обстріл пошкоджено лінію електропередачі 110 кВ, що призвело до знеструмлення майже 10 тисяч споживачів.
Bitcoin може встановити новий історичний рекорд: у чому причина
Інвестиційний фонд Pantera Capital оприлюднив новий прогноз для найпопулярнішої криптовалюти – біткоїна. Експерти очікують, що у найближчі кілька років монета стрімко зросте у ціні.
Про це повідомляє сайт фонду.
У прогнозі Pantera Capital вказали, що з 2024 року до 2028 року курс біткойна може подорожчати через халфінг (від англ.
“Нафтогаз” з 1 вересня розподілятиме газ у ще трьох областях
Оператор "Газмережі" під координацією групи "Нафтогаз" з 1 вересня відповідатиме за розподіл природного газу ще в трьох областях – Київській, Житомирській та Львівській,
Про це повідомляє пресслужба "Газмережі".
"Дію попередніх ліцензіатів АТ "Київоблгаз", АТ "Житомиргаз" і АТ "Львівгаз" відповідно припинено", – йдеться у повідомленні.
Великого мобільного оператора можуть оштрафувати за неготовність до блекаутів
Мобільного оператора lifecell можуть оштрафувати через неготовність до блекаутів.
Телеком-регулятор може оштрафувати мобільного оператора lifecell за неповну готовність мереж у Рівненській області до 3-добового блекауту.
Про це йдеться в повідомленні Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій (НКЕК).
Нещодавня перевірка регулятором мереж компанії lifecell на Рівненщині засвідчила готовність до забезпечення зв’язком менш ніж 50% критично важливих об'єктів із необхідного мінімуму в умовах 3-добового блекауту.
