Жителі Дніпропетровщини можуть спрямувати залишок коштів програми «Зимова тисяча» на оплату послуги з розподілу природного газу. Про це нагадали у Дніпровській філії компанії «Газмережі».
Скористатися коштами можна до 30 червня. Після завершення цього терміну невикористані гроші будуть повернуті до державного бюджету.
Читати далі
