Люди, які купують смартфони дорожче 50 тисяч гривень, тобто з топового сегменту, мають на меті різне. Комусь такий гаджет необхідний для роботи, комусь – для якісних селфі на відпочинку, ну а деякі просто бажають похизуватись дороговартісною покупкою.
Проте дорогі телефони не позбавлені мінусів. Дізнавшись про них, ви можете замислитись: чи не буде така покупка безглуздою.
Камера
Не дивлячись на те, що у топових смартфонах кращі камери, варто розуміти одне: жодна камера телефону не здатна замінити повноцінний фотоапарат з об’єктивом. Програмний зум не дозволяє наблизити зображення так, як це робить хороший об’єктив, а просто збільшує пікселі. Тому замінити навіть напівпрофесійний фотоапарат дорогим телефоном не вийде.
Автономність
Наївно вважати, що дорогий смартфон зможе довше тримати заряд. У деяких гаджетах автономність може бути гіршою, ніж у дешевого аналога. Причина в тому, що такі пристрої потребують більшої потужності для забезпечення своїх функцій. Наприклад, якщо дивитися відео при високій частоті екрана, девайс буде сідати дуже швидко.
Боязнь втратити або розбити
Якщо ви не заробляєте дуже багато, то поломка чи втрата новенького дорогого смартфону може стати великою проблемою. Особливо якщо гаджет куплений в кредит. Навіть страховка пристрою навряд чи врятує ситуацію, – як показує практика, страхування смартфона рідко допомагає компенсувати збитки.
Швидке "старіння"
З погляду вкладення грошей купівля найновішої моделі смартфону точно є безглуздою Адже через декілька місяців його вартість впаде на 30 %, а то і вдвічі. І найприкріше те, що вже незабаром вийде більш крутіша модель, а ваше буде вважатися "застарілою", і про неї всі забудуть.
Виділитися не вийде
Зараз дорогі смартфони зовні майже не відрізняються від дешевих. Навіть фахівці не завжди можуть впізнати, де дорогий пристрій, а де – дешевий аналог чи підробка. Тому навряд чи ви зможете привернути увагу оточуючих, діставши свій дорогий гаджет в автобусі чи іншому громадському місці.
Джерело: 5692.com.ua