Американські вчені проводять найрізноманітніші соціальні опитування, іноді найнесподіваніші.
Цього разу вони озвучили результати відповідей на просте запитання: "Чи берете ви телефон із собою в туалет?".
І ось які відповіді вони отримали – з двох тисяч опитаних 69% жінок і 80% чоловіків беруть із собою телефон до вбиральні. Цікаво, що літні люди роблять це в 9 разів рідше, ніж молодь і люди середнього віку.
Чому не потрібно сидіти в туалеті з телефоном
Загалом фахівці озвучили п'ять причин:
Бактерії
Незважаючи на те, що телефон може виглядати чистим і блискучим, кількість мікробів і бактерій на його поверхнях величезна. Вбиральня – місце, де телефон забруднюється ще більше, але ж на ньому і так у середньому в 10 разів більше мікробів, ніж на кришці унітазу. Не варто їх множити ще більше.
Геморой
Якщо брати телефон із собою в туалет, час перебування там обов'язково збільшиться. Тим часом час перебування у вбиральні, в середньому, має становити всього 6-8 хвилин. Тривале сидіння на унітазі може призвести до такого неприємного захворювання, як геморой.
Неможливість розслабитися
Вчені наполягають на тому, що похід до вбиральні має відбуватися без гаджетів, оскільки вони відволікають і заважають розслабитися. Не варто сидіти в туалеті довго – природні потреби не займають багато часу, телефон для цього не потрібен.
Телефон і унітаз
Нерідке явище – телефон падає в унітаз. Діставати його – заняття не з приємних, не кажучи вже про те, що гаджет може стати непридатним назавжди. Не варто ризикувати.
Телефони та лікарні
Виявляється, від 75 до 94% телефонів, що належать медичним працівникам, заражені бактеріями, стійкими до дії антибіотиків. Для медпрацівників телефон – це не лише засіб зв'язку, а й реальна загроза перенесення мікробів і бактерій на пацієнтів. Очевидно, що їм категорично не можна брати з собою смартфон до вбиральні.
Джерело: 5692.com.ua