300 тонн пельменів, млинців і котлет: під Дніпром утилізують напівфабрикати

На Дніпропетровщині утилізують 300 тонн напівфабрикатів торгової марки "Єрмоліно". Це пельмені, хінкалі, вареники, млинці, бендерки, котлети. Вони зіпсовані та створюють загрозу екологічній катастрофі.

Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на голову Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) Олену Думу.

У 2022 році суд арештував майно виробника напівфабрикатів в селі Чумаки Дніпровського району. Власником компанії був мешканець москви Ілля Алєксандров, який ухилялася від сплати податків.

Планується, що найближчим часом заарештований завод напівфабрикатів "Єрмоліно" відновить роботу. Проблеми, через які він зачинився практично ліквідовано, нового зовнішнього управителя обирає АРМА. Він отримає чисте від боргів і рентабельне підприємство.

Півтора роки приміщення заводу було зачинене. Весь чей час тут лежали продукти, які вже не просто зіпсувалися, а своїм запахом створили загрозу навколишньому середовищу. Зараз його розгрібають.

Як заявила Дума, це важливий крок для забезпечення екологічної безпеки регіону та подальшого розвитку самого підприємства.

"Потужний виробничий комплекс, оснащений сучасними італійськими, французькими та німецькими лініями виробництва, має значний інвестиційний потенціал. Наразі підприємство перебуває в управлінні АРМА, і агентство здійснює відбір управителя на конкурсних засадах.

Для комплексного вирішення питання утилізації небезпечної продукції АРМА взаємодіє з Держпродспоживслужбою. Цьому передувало звернення до Уряду та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Станом на сьогодні, за ініціативи керівництва Південно-східного МТУ АРМА, ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області проведено позапланову перевірку", – розповіла вона.

3 січня 2025 року керівництво АРМА спільно з арбітражним, керуючим санацією ТОВ «ЄРМАК ГОЛД» та директором ТОВ «РОМЕРМ» здійснили виїзд для огляду продукції, що підлягає утилізації. За результатами позапланових заходів державного нагляду ГУ Держспоживслужби у Дніпропетровській області буде складений акт і винесений припис щодо усунення порушень.

Крім того, працівники Південно-східного МТУ АРМА також звернуться до Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дніпропетровської ОВА з метою ліквідації надзвичайної ситуації.

"При повноцінному запуску виробничих потужностей та відновленні роботи, комплекс зможе забезпечити роботою тисячі працівників регіону. Саме тому АРМА застосовує комплексний підхід, працюючи одночасно над вирішенням екологічних питань та пошуком ефективного управителя, що дозволить розкрити повний потенціал підприємства", – зазначила Дума.

Зазначимо, що план санації передбачає, що вже протягом першого року після відновлення платоспроможності обсяг виробництва напівфабрикатів вийде на довоєнний рівень в сумі 2,1 млрд грн, а за умови ребрендингу об’єми продажів можуть збільшитися до 3-4 млрд грн на рік.

Джерело: 056.ua

Ще новини

Leave a Comment