З 15 серпня на Дніпропетровщині заборонять вилов раків. Про це повідомив обласний рибоохоронний патруль. Відповідно до Наказу №121 Дніпропетровського рибоохоронного патруля з 15 серпня по 30 вересня 2023 року встановлюється заборона лову раків на період їх другої линьки.
Ще новини
-
На Криворіжжі голову громади підозрюють у розтраті понад пів мільйона гривень бюджетних коштів
Правоохоронці повідомили про підозру голові однієї з територіальних громад Криворізького району. За версією слідства, посадовець причетний... -
У Дніпрі колишню посадовицю податкової підозрюють у незаконному привласненні службової квартири за 2,9 млн гривень
У Дніпрі правоохоронці повідомили про підозру колишній начальниці одного з відділів податкової інспекції з обслуговування великих... -
У Павлограді директору комунального підприємства повідомили про підозру у розтраті понад 500 тисяч гривень
Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Павлограда у розтраті бюджетних коштів під час...
