З 15 серпня на Дніпропетровщині заборонять вилов раків. Про це повідомив обласний рибоохоронний патруль. Відповідно до Наказу №121 Дніпропетровського рибоохоронного патруля з 15 серпня по 30 вересня 2023 року встановлюється заборона лову раків на період їх другої линьки.
Ще новини
-
«Бачити людину за словами»: в ОВА відкрили виставку про принципи безбар’єрної мови
У холі ОВА відкрили виставку «Безбар’єрність – це коли за словами можеш бачити людину». У ній... -
Є загиблий і поранені: російські війська завдали удару по промисловому об’єкту у Кривому Розі
UPD: вже троє загиблих і 23 поранених. Вранці 23 червня російська армія атакувала Кривий Ріг. Під... -
На Криворіжжі голову громади підозрюють у розтраті понад пів мільйона гривень бюджетних коштів
Правоохоронці повідомили про підозру голові однієї з територіальних громад Криворізького району. За версією слідства, посадовець причетний...
