У Кам’янському відбулось засідання районної ради: які питання розглядали

Сьогодні, 25 травня, відбулося засідання 13-ї сесії Кам’янської районної ради, у якому взяли участь 36 депутатів. На засіданні був присутній начальник Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Кам'янської районної ради Максим Чехута.

Хочу подякувати голові Кам’янської військової адміністрації Олегу Гапічу, Кам’янському міському голові Андрію Білоусову та всім головам територіальних громад району за плідну співпрацю, розуміння та підтримку районної ради, вирішення спільних проблемних питань, взаєморозуміння та конструктивний діалог, – зазначив Максим Чехута.

Перед початком розгляду питань Порядку денного взяла слово заступник голови Кам'янської районної територіальної виборчої комісії Світлана Кириченко, яка оголосила постанови районної територіальної виборчої комісії про реєстрацію депутатами Кам’янської районної ради Дніпропетровської області від обласної організації політичної партії "Бджола" Берковської Ганни та від обласної організації політичної партії "Пропозиція" Торішнього Дмитра та вручила їм депутатські посвідчення.
Депутати розглянули 14 питань та прийняли відповідні рішення. Зокрема, про внесення змін до районного бюджету Кам’янського району на 2023 рік та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського району на 2023 рік, затвердили Програму зайнятості населення Кам’янського району на 2023-2025 роки та Програму підтримки органів виконавчої влади щодо впровадження державної політики у Кам’янському районі на 2023-2025 роки, прийняли рішення із земельних питань та комунального майна.

На сесії зачитав заяву депутата Євгена Китаєва стосовно його виходу із фракції політичної партії "Європейська солідарність" та переходу до депутатської фракції політичної партії "Бджола", – додав голова Кам'янської районної ради.
Джерело: 5692.com.ua

Ще новини

Leave a Comment