Жіноча збірна Канади з хокею перемогла у фіналі Олімпійських ігор

На Олімпійських іграх закінчився хокейний турнір серед жінок. У фінальному матчі збірна Канади обіграла команду США. Фінал Канада – США 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) Голи: Нерс (8), Пулен (16, 30) – Найт (37), Кессел (60) Доволі швидко в першому періоді Сара Нерс вивела Канаду вперед. Ще до закінчення періоду Марі-Філіп Пулен подвоїла перевагу своєї команди. В середині другого періоду Пулен закинула третю шайбу у ворота американок. Ще до кінця періоду Гіларі Найт відіграла одну шайбу. А на останніх секундах матчу Аманда Кессел закинула другу шайбу у ворота Канади, але зрівняти рахунок американки не встигли. Матч за бронзу Фінляндія – Швейцарія 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) Голи: Вайнікка (12), Тапані (44), Лайтінен (55), Карвінен (60). В матчі за третє місце боротьби не вийшло. Збірна Швейцарії змогла протриматись перші два періоди, пропустивши лише одну шайбу. Проте в останньому періоді збірна Фінляндії закинула три шайби та здобула розгромну перемогу.