В Камʼянському розпочався чемпіонат з футзалу

23 жовтня розпочався відкритий чемпіонат міста Кам’янське з футзалу сезону 2022-2023 р. між командами виробничих підприємств та аматорських колективів.

У чемпіонаті приймають участь 24 команди поділені на групи по 8 команд. У неділю відбулись вісім матчів групи «Б» і «В». Перший ігровий день у групі «Б» видався дуже результативним: забито 51 м’яч.

У групі «В» голів було поменше – 27, але були дуже напружені матчі. «Южкокс» впевнено переміг новичка «Альянс» 4:0.

«ПМГУ» обіграв із рахунком 9:2 ще одного новачка – «Арсенал». Команда «ДМК» не втримала перемогу і на останній хвилині матчу пропустила гол у свої ворота, закінчила матч нічиєю – 2:2.

«Петриківка» програвала за 5 хвилин до кінця матчу 1:3, але забила 4 м’ячі поспіль і вирвала перемогу 5:3. Команда «Вогнеборець» дуже дисципліновано зіграла проти потужної «Союз Сталі» і здобула першу перемогу в офіційному турнірі в місті Кам’янське.