У Камʼянському пройшли чергові матчі осінньої першості з футболу

2 жовтня на стадіоні 18-ї школи на Черемушках відбулися чергові матчі осінньої першості Кам’янського з футболу.

У першому матчі «Атлетик» зіграв з «ПМГУ» — 9:0.

Другий матч між «АФК» та «Газовиком» проходив під зливою. Це був принциповий матч — влітку «Газовик» обіграв «Академію» у фіналі літнього кубка, потім ця команда виграла Кубок Незалежності і стала літнім чемпіоном Кам’янського.

Матч проходив під дощем, і на самому початку зустрічі успіх посміхнувся «академікам» – вже на перших хвилинах вони відкрили рахунок. Після цього гра не просто вирівнялася – «газовики» більше контролювали м’яч та мали перевагу.

У середині першого тайму «Газовику» зовсім не пощастило – за грубу гру проти воротаря «Академії» суддя видалив їхнього гравця, проте «газовики» атакували більше, і лише вдала гра голкіпера «академіків» допомогла втримати рахунок. Підсумок зустрічі – 1:0 на користь АФК.