Україна долучилася до заявки Іспанії й Португалії на проведення Чемпіонату світу з футболу-2030

Федерації футболу Португалії та Іспанії долучили Україну до своєї заявки на проведення Чемпіонату світу 2030 року – про це повідомила Українська асоціація футболу 5 жовтня.

«Федерація футболу Португалії та Королівська федерація футболу Іспанії залучили Україну до заявки на проведення Чемпіонату Світу-2030. Обидві асоціації повідомили про своє прагнення УЄФА, який одразу висловив свою повну підтримку», – йдеться в пресрелізі.

Читайте також: Міжнародна федерація боксу допустила Росію і Білорусь до змагань

Участь України в заявці прокоментував президент України Володимир Зеленський.

«Спільна заявка Іспанії, Португалії та України на проведення Чемпіонату світу з футболу-2030 – більше ніж символ віри в нашу спільну перемогу. Україна вистоїть, переможе й відбудується завдяки солідарності партнерів. Вдячні за підтримку Іспанії та Португалії», – заявив він.

Згідно з повідомленням УАФ, ініціатива спрямована на «здійснення внеску у відновлення країни у період відбудови завдяки силі футболу». Умови участі України в цій заявці планується обговорити та визначити згодом.

Представники України увійдуть до Координаційного комітету з підготовки заявки на проведення змагань.

«Ми збираємо інформацію про загиблих від представників усіх фанатських рухів України, створюємо базу, збираємо контакти сімей, верифікуємо дані та відправляємо фінансову допомогу», – пояснюють організатори фонду ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Українські ультрас допомагатимуть сім’ям загиблих на війні футбольних фанатів

<![CDATA[.cls-1{fill:#7360f2;}.cls-2{fill:none;stroke:#7360f2;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:16.86px;}]]>Artboard 6

Долучайтесь до спільноти Радіо Свобода у Viber !

Другие новости

Leave a Comment