У Кам’янському завершилася Олімпійська естафета

У міжнародний олімпійський день, 23 червня, в Кам’янському завершилася естафета. На стадіоні ДЮСШ №2 відбувся півфінальний футбольний матч між командами «Атлетик» та «Газовик», який проводився у рамках «Футбольного марафону світу» на підтримку ЗСУ. У фінал із рахунком 4:3 вийшов «Газовик». 

28 червня він зустрінеться з другим фіналістом – командою «Дзержинець». Зібрані під час матчів кошти підуть на допомогу ЗСУ.

Упродовж 16-23 червня управління молоді та спорту міської ради за підтримки міського голови Андрія Білоусова проводило «Олімпійську естафету», присвячену Міжнародному Олімпійському дню.

Розпочали естафету кам’янські фігуристки, які провели відкрите тренування з фігурного катання на роликових ковзанах. Наступними змагалися шахісти та волейболісти – спортсмени з Кам’янського та з числа вимушених переселенців. Далі пройшли відкриті тренування з дзюдо та греко-римської боротьби. Спортивно-розважальні програми, майстер-класи, відкриті тренування та змагання з ігрових видів спорту пройшли в міських парках та скверах.

 

Другие новости

Leave a Comment