Чемпіон світу з міжнародних шашок Юрій Анікеєв зіграв у Кам’янському на 12 дошках

Чотириразовий чемпіон світу з шашок, міжнародний гросмейстер харків’янин Юрій Анікєєв, який знайшов у нашому місті тимчасовий притулок, провів сеанс одночасної гри з 12-ма учасниками. 

Турнір відбувся 11 травня у ДЮСШ №2. У ньому взяли участь вихованці закладу, професійні шашкісти з Кам‘янського, навіть долучилися мер міста Андрій Білоусов та начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк.

«Зараз наша країна переживає нелегкий час і заняття спортом дозволяють підростаючому поколінню хоч трохи переключитись від усіх цих військових новин. Я впевнений, що Україна обов’язково переможе, і впевнений у тому, що ви також перемагатимете, прославляючи країну. Шашки — це інтелектуальний вид спорту, що розвиває увагу, витримку. Тому я із задоволенням візьму участь у сьогоднішній грі», — сказав мер міста Андрій Білоусов.

Міський голова вручив учасникам змагань цінний сертифікат, у відповідь меру теж зробили символічний подарунок – книгу про видатних кам’янчан.

Завершилася гра з наступним результатом: 6 перемог Анікєєва та 6 нічиїх.

Також відомий шашкіст Юрій Анікєєв розповів, що місто Кам’янське йому дуже подобається, особливо по серцю спортсмену припав центральний парк. У наше місто гросмейстер переїхав після двох тижнів, проведених під обстрілами та бомбардуваннями.

Другие новости

Leave a Comment