У Кам’янському провели черговий футбольний матч на підтримку ЗСУ

10 травня на стадіоні ДЮСШ №2 у Кам’янському відбувся черговий матч «Футбольного марафону світу». На полі зустрілися команди «Дзержинець» (тренер Валерій Палійчук) та «Дніпровський кар’єр» (тренер Олександр Рябуха). Про це повідомляє міська федерація футболу.

Гра пройшла з рахунком 4:1 на користь «Дзержинця».

«Чим можемо підтримуємо наші Збройні сили. Тому із задоволенням прийняли пропозицію взяти участь у такому потрібному заході. У нашій команді грають хлопці із сіл, які розташовані поряд із Кам’янським. Ми не перший рік граємо у чемпіонаті міста. Суперники нам знайомі. Бажаємо закінчення війни, і щоб люди, які вимушено покинули окуповані території та переїхали до Кам’янського, повернулися якнайшвидше до своїх будинків», — сказав капітан команди «Дніпровський кар’єр» Олексій Часник.

«Наша команда («Дзержинець» — прим. ред.) лідирувала у зимовому Кубку Білого, йшла без жодного втраченого очка. Але через війну не змогла продовжити свою переможну ходу. Сьогоднішній матч став дебютним для двох юних вихованців Валерія Палійчука – Тиграна Акопяна та Данила Авер’янова. На матчі вдалося зібрати 4 тисячі гривень, гроші передадуть волонтерам, які співпрацюють із ЗСУ.

Другие новости

Leave a Comment