Помер Віктор Брюханов, який очолював Чорнобильську АЕС у 1986 році

Помер колишній директор Чорнобильської атомної електростанції Віктор Брюханов. Він очолював станцію з моменту її створення до катастрофи 26 квітня 1986 року, яка стала найбільшою аварією на АЕС в історії людства.

Брюханову було 84 роки, про його смерть повідомила пресслужба Чорнобильської АЕС. «Колектив і адміністрація підприємства висловлюють своє глибоке співчуття рідним і близьким покійного», – йдеться у повідомленні. Де помер Брюханов і якою є причина смерті, не повідомляється. Відомо, що колишній директор АЕС жив у Києві.

"; //parse XFBML, because it is not nativelly working onload if (!fbParse()) { var c = 0, FBParseTimer = window.setInterval(function () { c++; if (fbParse()) clearInterval(FBParseTimer); if (c === 20) { //5s max thisSnippet.innerHTML = "Facebook API failed to initialize."; clearInterval(FBParseTimer); } }, 250); } } }; thisSnippet.className = "facebookSnippetProcessed"; if (d.readyState === "uninitialized" || d.readyState === "loading") window.addEventListener("load", render); else //liveblog, ajax render(); })(document);

Другие новости

Leave a Comment