Долар перебуває поблизу річних мінімумів проти гривні

Національний банк України встановив на 16 вересня курс 26 гривень 65 копійок за долар, це на 1 копійку більше за офіційний курс на сьогодні.

Торги на міжбанківському ринку, за даними Finance.ua, завершилися на рівні 26 гривень 63,5–65,5 копійки, це на 1,5 копійки менше за рівень закриття торгів 14 вересня.

«Усі розуміють, що тренд щодо просідання котирувань долара не може тривати вічно та колись це закінчиться. І найімовірніше – досить скоро», – пишуть про настрої на ринку фахівці сайту «Мінфін».

У повідомленні на сайті МВФ від 23 серпня вказано, що сьогодні вступає в силу «найбільший за всю історію розподіл спеціальних прав запозичення (СПЗ) в розмірі приблизно 650 мільярдів доларів США»


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Україна отримала 2,7 млрд доларів від МВФ – Рожкова (виправлено)

Котирування в парі гривня-долар трималися в широкому коридорі 27,5–28,5 близько дев’яти місяців – від початку вересня 2020-го до кінця травня 2021 року. Улітку 2021 року сформувався новий коридор, 26,5–27 гривень за долар, який протримався до вересня, коли Україна проходить період значних зовнішніх боргових виплат.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль (п) із президентом України Володимиром Зеленським


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Шмигаль вважає, що Україна виконала всі вимоги для отримання траншу від МВФ

Встановлюйте новий застосунок Радіо Свобода на смартфони та планшети Apple і Android.

Другие новости

Leave a Comment