СБУ починає масштабні навчання на Донбасі

У п’ятницю, 13 серпня, Служба безпеки України починає масштабні багатоетапні планові навчання з протидії диверсантам та терористичним загрозам на території Донецької та Луганської областей.

Як повідомили у СБУ, тренування проводитимуть протягом місяця «в умовах, що максимально наближені до реальних, з використанням вогнепальної зброї та бронетехники».

«СБУ закликає жителів регіону з розумінням поставитися до можливих незручностей, зберігати спокій і дотримуватись правил особистої безпеки», – мовиться у повідомленні.

Громадян просять мати при собі документи, що посвідчують особу, коли вони виходитимуть у місто».

Якщо буде виявлено підозрілі предмети, у СБУ просять негайно про це повідомляти.

"; //parse XFBML, because it is not nativelly working onload if (!fbParse()) { var c = 0, FBParseTimer = window.setInterval(function () { c++; if (fbParse()) clearInterval(FBParseTimer); if (c === 20) { //5s max thisSnippet.innerHTML = "Facebook API failed to initialize."; clearInterval(FBParseTimer); } }, 250); } } }; thisSnippet.className = "facebookSnippetProcessed"; if (d.readyState === "uninitialized" || d.readyState === "loading") window.addEventListener("load", render); else //liveblog, ajax render(); })(document);

Другие новости

Leave a Comment