Бойовики на Донбасі здійснили 5 порушень з початку доби – штаб ООС

У зоні бойових дій на Донбасі російські гібридні сили здійснили п’ять порушень режиму припинення вогню з початку доби 4 серпня, повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

За цими даними, бойовики чотири рази відкривали вогонь, ще одне порушення пов’язане з прольотом «безпілотного літального апарату типу «Орлан-10» з перетином лінії розмежування».

У вечірньому зведенні немає даних про втрати українських військових упродовж поточної доби.

В угрупованнях «ДНР» та «ЛНР» ще не повідомляли про бойові дії 4 серпня.

Игоря Безлера (на фото справа), гражданина России, Украина обвиняет в нарушении законов и обычаев войны ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Контрольоване пекло Безлера: Україна нарешті готова судити російського офіцера за катування (рос.)

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

Із 00:01 27 липня 2020 року на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню», яка формально чинна й далі, попри численні порушення її російськими гібридними силами. Ці сили порушують її, як і всі попередні такі домовленості, практично щодня, внаслідок чого українські військові час від часу – і останнім часом дедалі частіше – зазнають поранень чи й гинуть.

За даними української делегації в Тристоронній контактній групі, за рік дії режиму припинення вогню на Донбасі зафіксували 1995 обстрілів, загинули 45 військових, 163 – поранені.

Другие новости

Leave a Comment