Теніс: Костюк пропустить Олімпіаду через травму

Українська тенісистка Марта Костюк не зможе взяти участь у Олімпійських іграх у Токіо. Про це повідомили у Федерації тенісу України.

«Марта Костюк, на жаль, не зможе взяти участь в Олімпійських іграх. Відмова від головного спортивного форуму планети вимушена – травма плеча», – мовиться у повідомленні.

Зазначається, що Костюк мала виступати не тільки в одиночному, а й у парному розряді разом з першою ракеткою України Еліною Світоліною.

У федерації повідомили, що Міжнародна федерація тенісу затвердила нову заявку України – дует Світоліної з Даяною Ястремською.

"; //parse XFBML, because it is not nativelly working onload if (!fbParse()) { var c = 0, FBParseTimer = window.setInterval(function () { c++; if (fbParse()) clearInterval(FBParseTimer); if (c === 20) { //5s max thisSnippet.innerHTML = "Facebook API failed to initialize."; clearInterval(FBParseTimer); } }, 250); } } }; thisSnippet.className = "facebookSnippetProcessed"; if (d.readyState === "uninitialized" || d.readyState === "loading") window.addEventListener("load", render); else //liveblog, ajax render(); })(document);

Другие новости

Leave a Comment