1/8 Євро-202: Вельс поступився Данії, Італія обіграла Австрію

У суботу 26 червня відбулися два перших матчі у 1/8 Євро-2020. Збірна Данії перемогла Вельс із рахунком 4:0 і вийшла в чвертьфінал.

Під час матчу в Амстердамі два голи забив Каспер Дольберг, по одному – Йоакім Мехле та Мартін Брейтвейт.

Тим часом на англійському стадіоні Велбі Італія перемогла в матчі з Австрією з рахунком 2:1.

Основний час команди зіграли внічию, але на п’ятій хвилині доданого часу гол забив Федеріко К’єза, на 10-й – Маттео Пессіна. Один м’яч за австрійців оформив Саша Калайджич.

Вже 27 червня Нідерланди зіграють із Чехією в Будапешті, а Бельшія і Португалія – в іспанській Севільї.

Емоції вболівальників у фан-зоні збірної України. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Пісня про Путіна, скандал з футболками та прокляття групового етапу: чим запам'ятається Євро-2020?

Telegram Google News <![CDATA[ .st0{fill:#20A565;} .st1{fill:#EA473A;} .st2{fill:#FFC516;} .st3{fill:#4E8DF5;} ]]> Twitter