До окупованого Криму на вихідних не пропустили 18 людей – прикордонники

Протягом минулих вихідних адмінкордон з окупованим Росією Кримом перетнули 7200 людей та 383 транспортні засоби. Про це повідомляє Херсонський прикордонний загін ДПСУ.

Зазначається, що 18 громадянам відмовили у перетині адмінмежі через недійсні паспортні документи чи відсутність належно оформлених документів для виїзду дітей.

«До адміністративної відповідальності за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї військовослужбовці притягнули 11 осіб, які прямували через Крим з Російської Федерації до України», – мовиться у повідомленні.

У ДПСУ нагадали, що КПВВ «Чаплинка» тимчасово припинив роботу, тоді як «Каланчак» та «Чонгар» працюють у штатному режимі.

"; //parse XFBML, because it is not nativelly working onload if (!fbParse()) { var c = 0, FBParseTimer = window.setInterval(function () { c++; if (fbParse()) clearInterval(FBParseTimer); if (c === 20) { //5s max thisSnippet.innerHTML = "Facebook API failed to initialize."; clearInterval(FBParseTimer); } }, 250); } } }; thisSnippet.className = "facebookSnippetProcessed"; if (d.readyState === "uninitialized" || d.readyState === "loading") window.addEventListener("load", render); else //liveblog, ajax render(); })(document);

Другие новости

Leave a Comment