Підсумки шостого дня Євро-2020: Росія та Уельс перемагають, Італія забезпечує собі вихід з групи

На чемпіонаті Європи з футболу у середу, 16 червня, відбулося три матчі.

Росія у Санкт-Петербурзі з мінімальним рахунком перемогла команду Фінляндії. На початку матчу фінам вдалося відзначитися, однак судді скористувалися системою VAR і скасували гол через офсайд. Росія забила у доданий час першого тайму. Цей рахунок протримався до кінця гри.

Збірна Уельсу в Азербайджані обіграла Туреччину. Аарон Ремзі відзначився під кінець першої половини матчу. Всередині другого тайму гравці Уельсу заробили пенальті, але реалізувати його не змогли. Вже в останні секунди доданого часу Коннор Робертс встановив остаточний рахунок.

Італія на домашньому полі розгромила швейцарців з рахунком 3:0. Двічі відзначився Мануель Локателлі, ще один гол на рахунку Чіро Іммобіле. Італія стала першою командою, яка достроково забезпечила собі вихід з групи.

Сьогодні на Євро зіграють ще три матчі: Україна – Північна Македонія, Данія – Бельгія, Нідерланди – Австрія.

Telegram Google News <![CDATA[ .st0{fill:#20A565;} .st1{fill:#EA473A;} .st2{fill:#FFC516;} .st3{fill:#4E8DF5;} ]]> Twitter