Міський голова Києва пояснив, чому місто купує білоруські автобуси, а не українські

Київський міський голова Віталій Кличко в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода пояснив, чому місто закуповує білоруські й інші імпортні транспортні засоби і майже не закуповує українських, наприклад, від львівського підприємства «Електрон».

Щодо автобусів виробництва мінського заводу МАЗ Кличко сказав у «Суботньому інтерв’ю», що закупки білоруської техніки почалися вже давно, задовго до нинішнього політичного загострення в Білорусі.

«Вони вже закуплені, і багато років ми їх закуповували. Мінські автобуси по якості… Вони «мінські», знаєте, як? Двигун – «Мерседес», коробка – французьке «Пежо», тобто всі складові європейські, відповідають всім нормам, сучасні. І на тендерах найкращу ціну і якість вони демонструють», – сказав він.

«Зараз політична ситуація в Білорусі змінилася. Але ці закупівлі були до цього політичного загострення, це перша відповідь. Друга відповідь: ми закуповуємо трамваї, польських багато купили. Компанія РЕSА – одна з провідних європейських компаній. «Електрон» купили. І купили «Татра-Юг» (трамваї за технологіями чеської «Татри», вироблені українським підприємством «Татра-Юг» у Дніпрі на промислових потужностях «Південмашу» – ред.). Так от, всі нові трамваї РЕSА на лініях, «Електрон» із дев’яти сім чи вісім ремонтуються», – розповів Кличко.

«Я розумію, що ми повинні підтримувати вітчизняного виробника, але у нас вимоги до вітчизняного виробника: будь ласка, якість! Це вкрай важливо. Ми можемо купити, але якщо вони не будуть їздити, а будуть ремонтуватися, навіть нові, то це не дуже добре», – наголосив міський голова.

Віталій Кличко, київський міський голова


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

«Мені постійно погрожують». Інтерв’ю з Віталієм Кличком

У жовтні 2020 року Київська міська державна адміністрація повідомила, що з чергових 200 автобусів виробництва білоруського заводу «МАЗ», закуплених у лізинг, 50 уже було отримано на той момент, а ще 150 чекали до кінця 2020 року. Коли саме була укладена ця угода, в повідомленні не згадали.

Рішення закупити автобуси великої пасажиромісткості міська влада ухвалила через брак автобусів на маршрутах київського громадського транспорту. У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі у відповідь заявили, що відомство не підтримує закупівлю автобусів «без оголошення тендеру і без залучення вітчизняних виробників».

20 жовтня КМДА повідомила з посиланням на міського голову столиці Віталія Кличка, що Київ отримав 50 нових автобусів виробництва Мінського автомобільного заводу


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Мінекономіки розкритикувало київську владу за закупівлі білоруських автобусів

Автобуси МАЗ давно закуповували у великих кількостях, зокрема й через тендери, різні міста України – не тільки Київ.

Білоруський автобус МАЗ, ілюстраційне фото


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

У чому секрет попиту на білоруську техніку в Україні?

Нинішнє політичне загострення в Білорусі, з масовими демонстраціями протесту і жорстоким розгоном їх і масовим переслідуванням опозиції, почалося після президентських виборів у серпні 2020 року, офіційні результати яких – на користь давнього авторитарного керівника країни Олександра Лукашенка – назвали сфальсифікованими і не визнали не тільки білоруська опозиція, а й значна частина країн світу.

Telegram


Google News

<![CDATA[
.st0{fill:#20A565;}
.st1{fill:#EA473A;}
.st2{fill:#FFC516;}
.st3{fill:#4E8DF5;}
]]>


Twitter

Другие новости

Leave a Comment