Бойовики минулої доби здійснили 10 порушень на Донбасі, втрат у ЗСУ немає – штаб ООС

Підтримувані Росією бойовики минулої доби 10 разів рази порушували режим припинення вогню на Донбасі, вісім таких порушень полягали в обстрілах позицій українських військових, повідомили 1 червня в пресцентрі операції Об’єднаних сил.

Бойових втрат у лавах ЗСУ не зафіксовано, ідеться в ранковому зведенні.

За даними штабу, порушень режиму припинення вогню з початку поточної доби не зафіксовано.

В угрупованнях «ДНР» та «ЛНР» про бойові дії 31 травня не повідомляли.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

«Народні панцерники». Історії 75 саморобних броньовиків-учасників війни на Донбасі

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

Із 00:01 27 липня 2020 року на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню», яка формально чинна й далі, попри численні порушення її російськими гібридними силами. Ці сили порушують її, як і всі попередні такі домовленості, практично щодня, внаслідок чого українські військові час від часу – і останнім часом дедалі частіше – зазнають поранень чи й гинуть.

Як повідомило Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України на запит Радіо Свобода, з моменту оголошення режиму припинення вогню 27 липня 2020 року і до 5 травня 2021 року в районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей загинули (померли) 99 військовослужбовців. З цієї кількості 34 військових загинули «під час бойової обстановки», зазнали поранень 190 військовослужбовців, уточнили в ЗСУ.

За даними ЗСУ, від початку збройного конфлікту загинули 3886 військовослужбовців, поранень зазнали понад 12,6 тисяч військових.

Читай нас в Google News

Підписатися

Другие новости

Leave a Comment