На Олімпіаді вперше виступить спортсменка-трансгендер

На Олімпіаді, яку влітку прийматиме Токіо, майже напевне вперше в історії виступить трансгендер. Ідеться про 43-річну штангістку Лорел Габбард з Нової Зеландії.

Габбард поки не включена до складу новозеландської олімпійської збірної. Однак, як зауважило в коментарі британському виданню The Guardian джерело в Міжнародній федерації важкої атлетики, вона автоматично пройде кваліфікацію через зміни в правилах Міжнародного олімпійського комітету. Оновлені в 2015 році правила дозволяють трансжінкам виступати в жіночій ваговій категорії без операції зі зміни статі за умови низького рівня тестостерону впродовж щонайменше року.

Лорел Габбард була чоловіком до 35 років. До зміни статі її звали Ґевін. В активі атлетки, яка виступає в суперважкій ваговій категорії, є срібна медаль чемпіонату світу 2017 року

Фрагмент виставки Антона Шебетка ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Вони бояться розповісти про свою орієнтацію сильніше, ніж лізти під кулі – автор проекту «Ми були тут»

Її вибір для участі в майбутній Олімпіаді, як очікується, різко розділить громадську думку на тих, хто вважає рішення величезним кроком вперед для спортсменів-трансгендерів, і тих, хто вважає, що Габбард отримує несправедливу перевагу.

Telegram Google News <![CDATA[ .st0{fill:#20A565;} .st1{fill:#EA473A;} .st2{fill:#FFC516;} .st3{fill:#4E8DF5;} ]]> Twitter

Другие новости

Leave a Comment