Затонулий в Одесі танкер підніматимуть безкоштовно

Підіймати затонулий в Одесі бункерувальник Delfi буде приватна компанія «Краншип» за рахунок іншої приватної компанії «Бруклін-Київ». Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами компанія не буде залучати державні кошти – раніше Адміністрація морських портів України оголосила тендер на 24,8 мільйонів гривень за прибирання судна з пляжу. Провести евакуацію були готові ще шість компаній, але обрали ту, що готова зробити це безкоштовно.

«10 серпня, був підписаний тристоронній договір між ОФ ДП «АМПУ», ТОВ «Краншип» та «Бруклін-Київ» і розпочата низка підготовчих робіт задля безпеки операції. Роботи з судопідйому виконуватиме «Краншип», а «Бруклін-Київ», виступили з ініціативою профінансувати операцію, за що їм безмежно вдячні», – написав міністр.

"; //parse XFBML, because it is not nativelly working onload if (!fbParse()) { var c = 0, FBParseTimer = window.setInterval(function () { c++; if (fbParse()) clearInterval(FBParseTimer); if (c === 20) { //5s max thisSnippet.innerHTML = "Facebook API failed to initialize."; clearInterval(FBParseTimer); } }, 250); } } }; thisSnippet.className = "facebookSnippetProcessed"; if (d.readyState === "uninitialized" || d.readyState === "loading") window.addEventListener("load", render); else //liveblog, ajax render(); })(document);

Другие новости

Leave a Comment