Ліга Європи: нападник «Шахтаря» Мораєс претендує на звання гравця тижня

Нападник донецького «Шахтаря» та збірної України Жуніор Мораєс претендує на звання гравця тижня в Лізі Європи. Голосування відбувається на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Мораєс забив два м’ячі німецькому «Вольфсбургу» (матч закінчився з рахунком 3:0).

У Мораєса три конкуренти в боротьбі за звання гравця тижня. Це нападник Йонас Вінд («Копенгаген»), захисник Серхіо Регілон («Севілья») та воротар Руй Патрісіу («Вулвергемптон»).

Без глядачів і в масках: як пройшов останній єврокубковий матч цього сезону в Києві
ФОТОГАЛЕРЕЯ:

• Влад Крилевський

Останній єврокубковий матч цього сезону в Києві відбувся без глядачів та з підвищеними заходами безпеки. Як це відбувалося в чаші стадіону?