У Камʼянському відбувся матч другого кола чемпіонату міста з футболу

23 липня на стадіоні “Надія” пройшов матч другого кола чемпіонату міста Кам’янське з футболу серед команд “ПМГУ Каметсталь”-” Союз-сталь”.

Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Федерації футболу м.Камʼянське у Фейсбук.

Вже у першому таймі Макар Пометун забив свій черговий м’яч. Він сам розпочав атаку за межами штрафної, і сам  завершив, добіг до воротарської та забив гол у ворота з трьох метрів. “Каметсталь” змогла силами капітана команди Дмитра Горохова зрівняти рахунок. Далі м’яч після удару з-за меж штрафної  влучив у руку захисника “Союз-сталь”, який стояв у штрафному майданчику, пенальті! Змогу вийти вперед змарнував нападник Кирило Яланбаєв, він запустив м’яч вище воріт. Наприкінці тайму Влад Кондратьєв потужно пробив з льоту і вивів команду “Союз-сталь” вперед у рахунку 2:1. Другий тайм почався з атак “Каметсталь”, після кутового рахунок зрівняв Ігор Сягайло, забивши м’яч головою. Кінцівку матчу повинні були закривати нападники “Союз-сталь”, які тричі виходили віч-на-віч з воротарем “Каметсталь” Захаром Алтуніним. Воротар врятував свою команду від поразки. Матч закінчився боєвою нічиєю 2:2.