Штраф від ТЦК: як перевірити, чи відкрили виконавче провадження

В Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація через повномасштабну агресію рф. Призову підлягають військовозобов'язані чоловіки від 18 до 60 років, які отримують повістки. У зв'язку з цим, нещодавно був ухвалений закон про мобілізацію, що передбачає оновлення даних військовозобов'язаних осіб. Одним із наслідків ігнорування повістки може стати штраф від Територіального центру комплектування. У Міністерстві юстиції розповіли, як дізнатися, чи відкрито виконавче провадження.

Ігнорування повістки: який штраф може загрожувати військовозобов'язаним

Якщо військовозобов'язаний чоловік отримав повістку і проігнорував її, це може призвести до накладення штрафу від ТЦК. Якщо такий штраф не сплачений добровільно, це може мати серйозні наслідки, включаючи арешт коштів на рахунках боржника, подальше списання цих коштів, а також арешт майна з метою його подальшої реалізації.

Автоматизована система виконавчого провадження

Щоб дізнатися, чи відкрито виконавче провадження через штраф від ТЦК, можна скористатися Автоматизованою системою виконавчого провадження (АСВП). Ця система дозволяє особам отримувати інформацію про виконавчі провадження без необхідності відвідувати відповідний орган державної виконавчої служби.

АСВП є комп'ютерною програмою, що забезпечує збирання, зберігання, облік, пошук, узагальнення та надання відомостей про виконавче провадження. Вона також формує Єдиний реєстр боржників та забезпечує захист від несанкціонованого доступу.

Як дізнатися про відкриття виконавчого провадження

Для перевірки наявності виконавчого провадження через вебсайт Міністерства юстиції, потрібно виконати кілька простих кроків:

  • перейдіть на офіційний вебсайт Міністерства юстиції України.
  • скористайтесь розділом "Автоматизована система виконавчого провадження" (АСВП).
  • заповніть параметри для пошуку: прізвище, ім'я, по батькові, дата народження (число, місяць, рік), прізвище, ім'я, по батькові стягувача (за його наявності), найменування, ідентифікаційний код юридичної особи (для юридичних осіб), номер виконавчого провадження.

Ці параметри допоможуть точно ідентифікувати особу та знайти всі виконавчі документи, що стосуються неї.

Безоплатний доступ до інформації

Міністерство юстиції забезпечує вільний та безоплатний доступ до інформації АСВП у мережі інтернет. Це дозволяє кожному громадянину своєчасно дізнатися про будь-які виконавчі провадження, відкриті стосовно нього, і вчасно вжити необхідних заходів.

У контексті воєнного стану та загальної мобілізації в Україні важливо не ігнорувати повістки та виконувати вимоги ТЦК.

Джерело: 5692.com.ua

Ще новини

Leave a Comment